Register

A password will be e-mailed to you.

Rok 2021 sa pomaly chýli ku koncu a ako to býva často zvykom, aj tentokrát sa dočkáme ďalšieho dielu zo série Call of Duty s podtitulom Vanguard. Neostáva tak už ani mesiac do jeho vydania a vývojári nám postupne ukazujú, čo všetko nás v hre čaká.

Tentokrát nám však hra neponúkne jednu lineárnu kampaň, ako sme mohli vidieť vo World War 2, ale tento diel sa skôr uberá v stopách najnovších Battlefieldov (alebo skôr povedané vracia sa k svojím starým koreňom), pričom nám predstaví 4 samostatné príbehy, ktoré sa budú odohrávať na rôznych bojiskách počas druhej svetovej vojny. Aktuálne si môžete pozrieť nový príbehový trailer.

Pokiaľ ste fanúšikom multiplayerových hier alebo druhej svetovej vojny, na Vanguard už určite čakáte. Pripomíname, že hra vyjde už 5. novembra 2021 na platformách Playstation 4, Playstation 5, Xbox One, Xbox Series X/S a na PC (cez battle.net).

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky