Register

A password will be e-mailed to you.

Sci-fi sérií, ktoré majú v svojom názve „star“, poznáme už pomerne neúrekom. Jednou z nich je aj Starship Troopers, ktorá však stavila najmä na akciu a brutalitu. Ľudstvo sa ocitlo vo vojne s obrovskými vesmírnymi „chrobákmi“, ktorých nie je vôbec ľahké zastaviť, a tak posiela armádu za armádou, aby túto hrozbu eliminovali. Z tohto sci-fi univerza sme sa už dávnejšie dočkali viacerých hier, ale po prvýkrát budeme mať možnosť uštedriť chrobákom lekciu aj v real-time stratégii.

V Starship Troopers: Terran Command sa ujmeme vesmírnej pechoty na planéte Kwalasha, kde budeme musieť eliminovať hrozbu, ktorú predstavujú arachnidy. Samotná hra je zameraná najmä na boj proti rôznym typom „chrobákov“, proti ktorým budete, samozrejme, používať rôzne typy vybavenia a teda privolávať si posily. Prvky budovania základne budú v hre zrejme absentovať. Ako hra aktuálne vyzerá si môžete pozrieť v gameplay traileri alebo si môžete stiahnuť demo.

Starship Troopers: Terran Command má vyjsť len na platforme PC, a to 31. marca 2022. Dúfame, že vám tieto informácie stačia alebo snáď CHCETE VEDIEŤ VIAC?

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky