Register

A password will be e-mailed to you.

Ak ste fanúšikmi RPG s ťahovými súbojmi a k tomu máte radi aj históriu, tak ste zrejme počuli o Expeditions: Viking. Tá vyšla už pred 4 rokmi, ale aktuálne sa pracuje na ďalšej časti z tejto (zrejme) série, ktorá nás tentokrát zavedie do starovekého Ríma. Ako pri správnom RPG sa tak môžeme tešiť na zaujímavý príbeh a taktické súboje.

Expeditions: Rome sa bude odohrávať prakticky na celom území Rímskej ríše, tak ako ju poznáme z histórie. Počas príbehu o zrade inšpirovanom skutočnými udalosťami sa budete snažiť prebojovať na vrchol rímskej hierarchie v rámci armády a ako legat tak budete bojovať napríklad v Grécku alebo v Galii. No bude značne záležať nie len na vašich vojenských skutkoch, ale aj na vašej rétorike a schopnosti ovplyvniť ľudí, s ktorými prídete do kontaktu.

Ako pri správnom RPG sa môžeme tešiť širokú paletu zbraní, vylepšení a úprav postavy. Zároveň sa môžeme tešiť na rôznych spoločníkov, ktorí vás budú sprevádzať hrou. Tá by mala vyjsť ešte tento rok a dočkáme sa jej výlučne na PC.

Komentuj!

komentárov