Register

A password will be e-mailed to you.

Je všeobecne známym pravidlom, že hier zdarma nie je nikdy dosť. A je pritom jedno či sa k hraniu konkrétneho titulu vôbec niekedy budete schopný dokopať. Tí pozornejší dokonca vedia, že vydavateľstvo THQ Nordic práve oslavuje desiate výročie od svojho vzniku a pri tejto príležitosti medzi hráčov uvoľnilo atraktívny titul úplne zdarma.

Bez akýchkoľvek okolkov prezradíme, že ide o legendárny Titan Quest, respektíve jeho Anniversary edíciu. Je súčasne pravdou, že tomuto Diablo like projektu sa príliš nedarilo na konzolách ako PlayStation 4 alebo Nintendo Switch, no svoju fanúšikovskú komunitu si našiel hlavne na osobných počítačoch, kde sa podobný žáner hrá predsa len najlepšie. Ostatne, aj ikonický a fanúšikmi dodnes velebený prvý Diablo od Blizzard Entertainment tu debutoval.

Autori zo štúdia Iron Lore Entertainment (tvorcovia dnes preberanej hry zdarma) sa však rozhodli adaptovať známu grécku mytológiu. Poriadne akčnú hrateľnosť plnú zábavného lootu a bossov zasadili do atraktívneho a nadmieru populárneho žánrového kabátu. Pre neznalých môžeme upresniť, že na vás čaká stavanie buildov, hordy a hordy nepriateľov, no i desiatky vizuálnych efektov, ktoré zo súbojov činia dych berúci a miestami až nevídaný zážitok, ktorý, pochopiteľne, zaostáva za žánrovým kráľom. Vedzte, že hra ako Titan Quest ani zďaleka nie je pre každého, avšak akonáhle sa naladíte na žánrovú vlnu, spokojnosť je vlastne zaručená. Minimálne na platforme PC.

A práve na nej sa k hre viete dostať. Stačí vlastniť Steam, do vyhľadávania napísať Titan Quest Anniversary Edition, no a titul je okamžite váš. Kde je onen povestný háčik? Ak ho v tomto prípade hľadáte, sklameme vás, nakoľko neexistuje. Táto atraktívna ponuka je však časovo obmedzená a končí už 23. septembra 2021.

Pustíte sa do bujarých a dynamických potuliek fantastickým Gréckom alebo si virtuálnu kópiu takpovediac uchmatnete a následne na Titan Quest Anniversary Edition navždy zabudnete? Pokojne nám dajte vedieť prostredníctvom dostupných komentárov. Ak sa vám hra zapáči, viete si zaobstarať aj jej rozšírenia za zvýhodnenú cenu.

Komentuj!

komentárov