Register

A password will be e-mailed to you.

Pomerne nedávno sme sa dozvedeli, že sa pracuje na ďalšej hre zo série Borderlands, ktorá bude zameraná na zrejme najšialenejšiu postavu, s ktorou ste sa mohli stretnúť. Áno, takýchto postáv je v sérii mnoho, ale prvé miesto patrí jednoznačne Tiny Tine. Už v druhom dieli sme si mohli zahrať DLC, ktoré našich hrdinov zaviedlo do stolnej hre v štýle Dungeons & Dragons. Teraz nás však čaká Tiny Tina’s Wonderlands, ktorý sa bude odohrávať len výhradne v takomto svete.

Tiny Tina’s Wonderlands nám ponúkne nových hrdinov, ktorí budú, samozrejme, prispôsobení na dobrodružstvá v šialenom svete Tiny Tiny. Hra sa tak trochu viac priblíži aj k fantasy a ponúkne nám rôzne kúzla alebo kontaktné zbrane, všetko však v duchu Borderlandsov, ako ich doteraz poznáme. Opäť sa stretneme so skorou nekonečným arzenálom zbraní a mnohými absurdnými potvorami, ktoré dokáže vytvoriť len fantázia tak trochu šialeného dievčatka.

Aktuálne si môžeme pozrieť aj krátky gameplay trailer, ktorý ukazuje, že aj keď hra nenesie názov Borderlands, tak je to len trik. Zároveň s trailerom už vieme, že budú k dispozícii 3 verzie hry, aj keď aktuálne si môžete predobjednať len dve z nich. Okrem toho neboli zatiaľ spustené predpredaje na Steame, čo môže znamenať, že Tiny Tina’s Wonderlands vyjde na PC najprv exkluzívne na Epic Games Store. Už teraz sa vie, že na hru vyjde aj Season Pass, takže dúfajme, že vývojári sa poučili pri Borderlands 3 a nebudú sa snažiť vytiahnuť z hráčov čo najviac peňazí a nepridajú časom ďalší.

Dátum vydania bol predbežne stanovený na 24.3.2022, a to na platformy PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox One, Xbox Series X/S a PC.

Komentuj!