Register

A password will be e-mailed to you.

Kvalitných RPG titulov nie je nikdy dosť, to isté si zrejme povedali v Luminous Productions, ktoré je súčasťou Square Enix. Ti aktuálne pracujú na fantasy RPG s názvom Forspoken. Ako v každom správnom fantasy svete budeme zabíjať drakov, používať kúzla a lietať po svete… počkať, lietať? No nie tak úplne, skôr sa veľmi rýchlo presúvať z bodu A do bodu B pomocou háku s lanom, ale aj napriek tomu bude naša hrdinka značne odolná voči pádom z výšky. Zatiaľ hrateľnosť vyzerá pomerne hekticky, ale necháme sa prekvapiť, ako to bude vyzerať ako celok po vydaní.

Čo sa týka príbehu, o ňom toho zatiaľ veľa nevieme. Mladá žena zo súčasného sveta sa vďaka zvláštnemu náramku ocitne vo fantasy svete, v ktorom, samozrejme, panuje zlo. Forspoken má však ponúknuť jedinečný príbeh, takže sa máme na čo zrejme tešiť. Zatiaľ si však môžete pozrieť na krátky trailer, ktorý vám predstaví základy hrateľnosti a zároveň aj niekoľko ukážok z príbehu. Jednoznačne však môžeme povedať, že hra vyzerá po grafickej stránke úžasne a už nám ostáva len čakať do jari.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky