Register

A password will be e-mailed to you.

PlayStation už dlhšiu dobu ignoruje veľké herné výstavy. Hoci nie úplne, no svoju vlastnú, veľkú prezentáciu na E3 mal japonský gigant v roku 2018. Na iných výstavách Sony občas niečo ukáže, no väčšinou ide o jeden, možno dva trailery. PlayStation už nejaký ten piatok totiž preferuje vlastné akcie ako epizódy State of Play, či väčšie “showcase”. A práve na jednu z nich dôjde aj tento štvrtok.

Ako nám bolo oznámené prostredníctvom PlayStation.Blog, Sony nám už tento štvrtok ukáže, ako bude vyzerať nie až tak ďaleká budúcnosť značky PlayStation, aspoň teda čo sa hier týka. Už dopredu totiž bolo avizované, že novú generáciu virtuálnej reality neuvidíme.

Prezentácia PlayStation Showcase 2021 bude trvať okolo 40 minút, počas ktorých by sme mali vidieť, čo Sony pre priaznivcov tvorby PlayStation Studios chystá. Šepká sa, že uvidíme Gran Turismo 7, nový God of War, no to ani zďaleka nebude všetko. Predstaviť sa má i nová singleplayerová hra s nejakým hrdinom od Marvelu, avšak objavili sa i zvesti o vzkriesení série Sly Cooper, či inFamous. Mnoho insiderov už začalo hromadne písať a tweetovať, že nám prezentácia vyrazí dych a bude naozaj stáť za to. Či to tak naozaj bude alebo nie sa dozvieme vo štvrtok, no podľa všetkého nás čaká zaujímavých 40 minút. Prezentáciu si budete môcť pozrieť na nižšie priloženom videu.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!