Register

A password will be e-mailed to you.

Nie je žiadnym tajomstvom, že sa obrovská spoločnosť Amazon snaží preniknúť medzi hernú sféru. Nanešťastie, ich snaženie sa doposiaľ vychádzalo navnivoč, pretože nám, hráčom, nepriniesli jediný zásadný titul, o ktorom by sa hovorilo dlhšie než mesiac (prípadne by nebol zrušený ešte pred samotným vydaním). MMORPG New World však vyzerá mimoriadne atraktívne, avšak lákavá novinka bola najnovšie odložená. Opäť.

Je tomu skutočne tak. New World, pútavo sa javiace MMORPG sa opätovne odkladá. Autori pritom dokladajú svoje rozhodnutie jasným prehlásením, v ktorom svoje konanie dôkladne vysvetľujú. Súčasne hovoria, že nešlo o jednoduché rozhodnutie, obzvlášť po minulých odkladoch a odsunoch.

New World, pravdepodobne, nebude predstavovať revolúciu v hernom priemysle ako v prípade dnes už legendárneho World of Warcraft počinu, avšak minimálne by mohlo ísť o kvalitného žánrového zástupcu, ktorý fanúšikom ponúkne základné elementy spájané s obdobnými projektami. Veľký svet, množstvo zaujímavých a netradičných questov, pútavý lore a adekvátne spracovanú súbojovú zložku. Z dostupnej bety sa pritom zdá, že toto všetko si pre hráčov autori pripravili a skutočne by mohlo ísť o zaujímavý projekt, o ktorom by sa v najbližších rokoch opakovane hovorilo. Práve uzavretá beta ale mala za následok odloženie titulu.

New World mal pôvodne vyjsť ešte v priebehu minulého leta, no nakoniec bol presunutý na jar 2021. Z jari 2021 sme sa dostali do augustového vydania, ktoré bolo aktuálne presunuté na terajší september. Autori odôvodnili svoje rozhodnutie tým, že beta im sprostredkovala množstvo feedbacku a zaujímavých informácií a chcú svoj projekt ešte upraviť.

Nemusíte sa každopádne báť, pretože vydanie bolo odložené “iba” na 28. september 2021, takže si lákavý titul zahráme len o jeden mesiac neskôr. Je len pochopiteľné, že pri takomto masívnom projekte chcú jeho tvorcovia dodať čo najlepší a najvyladenejší herný zážitok a drobnejší odklad bude mať za následok upravovanie, ku ktorému by inak došlo až po samotnom vydaní. Veríme preto, že sa nám ku koncu septembra dostane pod ruky kvalitná hra, ktorá bude patriť medzi horúce tituly úrodnej jesene.

Zdroj: vg247.com

Komentuj!

komentárov