Register

A password will be e-mailed to you.

Na tohtoročnom Gamescome 2021 nás opäť čakajú rozličné eventy a streamy, ktoré nám podrobnejšie predstavia veľkú časť videohernej budúcnosti. Avšak aj tento rok  sa v rámci stále nepriaznivej pandemickej situácie na svete celá akcia uskutoční zase najmä v digitálnej forme, keďže počet vstupeniek bol prísne limitovaný.

Otvárací ceremoniál má na starosti znova Geoff Keighley a práve behom neho sa dočkáme informácií ohľadom očakávaných videohier, ktoré majú vyjsť nielen behom tohtoročnej jesene, ale aj na budúci rok. Ešte predtým bol zverejnený aj rozpis najdôležitejších udalostí, ktoré sa počas Gamescomu budú konať.

Samotná akcia sa bude konať  od 25. do 27. augusta 201 a Geoff Keighley na svojom Twitteru spresnil, že najdôležitejšia časť, teda celá zahajovania show pod názvom Opening Night Live sa začne presne 25. augusta 2021 o 20:00 nášho stredoeurópskeho času a bude trvať celé dve hodiny.

Gamescom sa uskutoční fyzicky v nemeckom meste Kolín nad Rýnom, avšak počet vstupeniek je veľmi prísne limitovaný, aby mohla byť dodržaná dostatočná bezpečnosť návštevníkov. Tých zopár šťastlivcov si na mieste bude môcť vyskúšať nové hry, prípadne sledovať e-sportové a cosplay zápolenia.

Komentuj!