Register

A password will be e-mailed to you.

Niekde sa letné výpredaje ešte len začínajú, inde už dlhšie prebiehajú v plnom prúde. Na GOGu sa tento rok poriadne rozbehli a už nám zadarmo ponúkli niekoľko herných titulov. Tentokrát si môžete zadarmo aktivovať Shadowrun Trilogy.

So sériou Shadowrun sme sa už na GOGu stretli, keďže prvý diel Shadowrun Returns tu už pred časom rozdávali. V podstate celá táto trilógia bola zadarmo aj na Epic Games Store. Pokiaľ ste si to predtým nestihli aktivovať, máte na to opäť príležitosť, čím získate Shadowrun Returns, Shadowrun Dragonfall a Shadowrun Hong Kong na GOGu, a to bez DRM ochrán.

Všetky diely zo série Shadowrun sa odohrávajú v cyberpunkovom svete, ktorý budete vnímať z izometrickej perspektívy. Je len na vás, či preferujete ťahové taktické RPGčká a či dáte práve týmto hrám šancu. Pokiaľ si ich však aktivujete, nič tým nestratíte, keďže všetky diely si odniesli pozitívne hodnotenia, takže sa určite nejedná o nekvalitné tituly. Časom možno zmeníte názor.

Ponuka platí tentokrát až 72 hodín. Túto trilógiu si tak môžete aktivovať priamo na GOGu do 28.6.2021 do 15:00.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Počítačovým hrám sa venujem už od detských čias. Mojím najobľúbenejším žánrom boli real-time stratégie (C&C, Jurassic Wars, Cossacks). Pri hrách však uprednostňujem najmä príbeh. V roku 2019 som začal prekladať hry do slovenského jazyka a dnes som členom slovenskej komunity amatérskych prekladateľov - lokalizácie.sk. Našim cieľom je ukázať, že si hry zaslúžia byť aj v slovenčine a zároveň tak aj pomôcť CZ/SK prekladateľskej scéne. Na stránke somhráč.sk pracujem ako externý redaktor, pričom píšem najmä recenzie na hry, ktoré boli preložené do slovenčiny alebo je možné, že niekedy v budúcnosti by sa mohli dočkať sk prekladu.

Súvisiace príspevky