Register

A password will be e-mailed to you.

Pred necelým rokom sme vám priniesli recenziu na pozoruhodný akčný RPG počin Hellpoint od štúdia Cradle Games, neskrývane inšpirovaný kultovou značkou Dark Souls. I napriek tomu, že sme sa v našej recenzii k tomuto kúsku postavili v konečnom dôsledku pomerne kriticky, neupreli sme mu isté kvality a atraktivitu, najmä pre fanúšikov “souls-like” hier, pre ktorých môže byť v tomto smere dnešok šťastným dňom, keďže GOG sa rozhodol dočasne uvoľniť tento počin zdarma.

Hellpoint je teda akčné RPG obsahujúce fantasy a sci-fi prvky, obsahujúce väčšinu prvkov typických pre sériu Dark Souls. Hellpoint začína po masívnej kvantovej katastrofe známej ako Splynutie. Výskumná stanica Irid Novo sa ocitá pod mohutným útokom neznámych monštier a navyše je ohrozovaná aj čiernou dierou, okolo ktorej obieha. Tá je aktívna neustále a prejavuje sa tak, že prináša okrem bežných príšer aj silných bossov, pričom dokáže v určitých momentoch i zmeniť schopnosti vašich protivníkov.

Vaša postava je umelo vytvorená akýmsi stvoriteľom za účelom prieskumu udalostí po spomínanej kvantovej katastrofe. Útokom gigantických nepriateľov sa váš hrdina bráni štítom a kotúľmi, pričom sám ich dokáže ohroziť zbraňami nablízko i na diaľku.

Ak ste nadobudli presvedčenie, že by tento titul mohol byť podľa vášho gusta, určite neváhajte a aktivujte si ho prostredníctvom tohto odkazu, pričom majte na pamäti, že už zajtra o 15:00 ponuka končí.

Komentuj!