Register

A password will be e-mailed to you.

Májová nádielka hier v rámci predplatného Xbox Live Gold, prípadne Game Pass Ultimate je známa. Hráči asi nebudú kričať od nadšenia, no zvolená štvorica titulov môže byť príjemným spestrením vo vašej hernej knižnici.

Od prvého mája budú k dispozícii rovno dva tituly, no začneme tým novším. Ním je Armello, rozprávková strategická stolová hra, ktorá síce na prvý pohľad zaujať nemusí, no ide o jeden z najlepších počinov v rámci žánru. Ako hrdina tohto príbehu budete viesť epické bitky, objavovať obrovské kráľovstvo, merať si sily s príšerami, a to všetko s cieľom stať sa ďalším kráľom alebo kráľovnou Armella.

V rovnaký deň sa budete môcť pustiť aj do čistenia Gothamu v LEGO Batman: The Videogame z roku 2008. Batman spolu s Robinom budú musieť zastaviť známych zločincov, no v hre nechýba ani možnosť zahrať si za ikonických zloduchov v ich príbehových linkách. Samozrejme, nechýba ani ikonický humor pre LEGO hry, takže o zábavu bude postarané, hoci nejde o žiadnu novinku.

Druhá polovica mája bude patriť ďalším dvom hrám. Od 16. mája bude k dispozícii real time stratégia Dungeons III, v ktorej budete kopať za opačnú stranu barikády. V tomto titule si totiž zahráte za zloduchov. Ako temný elf Thalya budete veliť armádam nemŕtvych, orkov, succub a mnohým ďalším príšerám pri pomáhaní Dungeon Lordovi vo vybudovaní smrteľného dungeonu, vďaka ktorému raz a navždy zlikvidujte dobrodruhov zo sveta.

Posledná hra májovej ponuky je Tropico 4. Simulácia stavania a manažmentu vás prevtelí do kože protagonistu menom El Presidente, ktorý sa vydáva na cestu za obnovením svojej moci, ktorú v Karibiku stratil po odvrátení jadrovej vojny spáchanej viceprezidentom USA s cieľom dostať sa k moci. Zápletka možno znie vážne, avšak pre Tropico je typická uvoľnená atmosféra a svojský humor, ktorý nechýba ani v štvrtej časti.

Zdroj: Xbox Wire

Komentuj!

komentárov