Register

A password will be e-mailed to you.

Minulý mesiac sme vás informovali o tom, že iniciatíva Play at Home ponúkne zadarmo kompletnú edíciu mimoriadne úspešného a oceňovaného titulu Horizon Zero Dawn. Po hrách ako Ratchet & Clank Subnautica, Astro Bot Rescue Mission a siedmych ďalších, ponúka Sony svojim priaznivcom zadarmo už aj spomenutý hit od Guerrilla Games z roku 2017.

Od včerajšieho dňa si tak možno zadarmo obohatiť knižnicu hier aj o Horizon Zero Dawn Complete Edition, ktorá obsahuje ako základnú hru, tak aj rozšírenie The Frozen Wilds, ktoré dorazilo necelého trištvrte roka po základnej hre. Nie je pritom nutné mať predplatné PlayStation Plus ani nič podobné, postačuje zamieriť do PlayStation Storu, vyhľadať si hru a následnej si ju zdarma “zakúpiť”. Potom už zostane vaša nastálo.

Platnosť ponuky je však časovo obmedzená, hoci čas na aktiváciu nie je šibeničný, pretože Horizon Zero Dawn Complete Edition zostane k dispozícii bezplatne až do 15. mája, konkrétne do 05:00 hodiny ráno. Podľa informácií na PlayStation.Blog sa ešte nejakého obsahu v rámci Play at Home dočkáme, avšak na ďalšie informácie si musíme počkať.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!