Register

A password will be e-mailed to you.

Po niekoľkonásobných odkladoch bol dnes vydaný titul Outriders od štúdia People Can Fly a zdá sa, že hráčom vcelku zachutil.

Outriders je 3rd person akčná hra, obsahujúca i niektoré elementy žánru RPG. Titul je cielený prevažne na co-op hráčov, avšak pre záujemcov obsahuje i možnosť hrať sólo. Okrem toho, Outriders obsahuje i možnosť vytvorenia vlastnej postavy a výberu zo štyroch tried, z ktorých každá má vlastné unikátne schopnosti. Tieto štyri triedy zahŕňajú Trickstera, ktorý má schopnosť manipulovať s časom, Pyromancera, ktorý dokáže ovládať oheň, Devastatora, ktorý vie rozpútať seizmické útoky a Technomancera, používajúceho útočné veže a podobné zariadenia. Keďže ide o titul s RPG prvkami, samozrejmosťou je aj strom schopností.

Z aktuálne dostupných informácií vyplýva, že len 30 minút po svojom vydaní sa na im podarilo na Steame prekonať v počte súčasne hrajúcich hráčov konkurenčný Marvel´s Avengers, ktorý je už na trhu sedem mesiacov. A to je viac než pozitívny štart, čiže novinka z dielne People Can Fly to má teda zatiaľ našliapnuté veľmi dobre.

Komentuj!

komentárov