Register

A password will be e-mailed to you.

PlayStation už dlhšiu dobu robí prezentácie noviniek prostredníctvom vysielania State of Play a inak tomu nebude ani tento raz. Hoci z času na čas sa niektoré novinky dozvieme z rozhovorov, prípadne je State of Play venovaná prezentácii konkrétneho titulu, na dnes ohlásená epizóda má ponúknuť zo všetkého trošku.

V prvom rade tu máme informáciu, že epizóda bude mať 30 minút a uvidíme ako nové oznámenia, tak i novinky ohľadom third-party a indie titulov, ktoré sme mohli vidieť na minuloročnej prezentácii PS5 počas júna. Konkrétne by sme mali vidieť 10 hier mieriacich na PlayStation 4 a 5, takže sa, pravdepdobne, bude na čo pozerať.

Teoreticky by sme mohli vidieť titul Kena: Bridge of Spirits, ktorý sme videli práve minulý rok počas júnovej prezentácie PlayStation 5, pričom hra má po odklade z minulého roku vyjsť už budúci mesiac, no stále bez konkrétneho dátumu vydania. Možno práve na dnešnej prezentácii uvidíme nový trailer, ktorý prezradí aj dátum vydania. Okrem toho sa možno dozvieme aj marcovú ponuku PS Plus, nakoľko sa blíži nový mesiac a Sony zatiaľ mlčí. Sledovať State of Play bude možné na Twitch a YouTube kanáloch PlayStationu. Akonáhle bude k dispozícii konkrétny stream videa, prinesieme vám ho. A mimochodom, na záver to najdôležitejšie, stream odštartuje o 23:00 nášho času.

Zdroje: PlayStation.Blog, Instagram PlayStation SK

Komentuj!

komentárov