Register

A password will be e-mailed to you.

Jednou z najočakávanejších exkluzivít pre PlayStation 5, ktorá je stále nedostatkovým tovarom, je návrat známej dvojice menom Ratchet & Clank. Novinka ponesie podtitul Rift Apart, pričom využije benefity novej konzolovej generácie a kánonicky nadviaže na titul Ratchet & Clank: Into the Nexus z roku 2013. A teraz už konečne vieme aj to, kedy si nové dobrodružstvo známej dvojice zahráme.

Pokiaľ máte Ratchet & Clank: Rift Apart vo svojom hľadáčiku, poznačte si dátum 11. jún 2021, pretože práve vtedy novinka od Insomniac Games dorazí do predaja. Spolu s oznámením dátumu vydania boli spustené aj predobjednávky, za ktoré hráči obdržia zaujímavé bonusy.

Na výber budú dve edície, a to štandardná a Digital Deluxe edícia. K obom dostanete ako bonus za predobjednávku Carbonox brnenie, ktoré sa objavilo v Ratchet & Clank: Going Commando z roku 2003. Druhým bonusom bude zbraň Pixelizer z Ratcheta & Clanka z roku 2016, ktorá umožňuje premeniť nepriateľov na pixely.

Digital Deluxe edície ponúkne okrem samotnej hry ďalších päť setov brnenia, nálepky do Photo režimu (ten sa v sérii objaví vôbec po prvý raz), 20 jednotiek Raritaria slúžiaceho na upgrade zbraní, soundtrack a digitálny art book. Ak si kúpite štandardnú edíciu, prípadne fyzickú kópiu, budete si môcť obsah deluxe edície dokúpiť aj dodatočne.

Záhadou zatiaľ zostáva meno Lombaxa, ktorý sa objavuje na artworku vedľa Ratcheta, no na túto informáciu si ešte chvíľu musíme počkať. Jedno je isté, určite bude hrať v príbehu dôležitú úlohu, inak by sa tejto postave nedostalo toľko pozornosti. Na záver tu ešte máme obrázok s podobou fyzickej kópie.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!