Register

A password will be e-mailed to you.

Po prvom gameplay videu z pripravovanej Mafie: Definitive Edition sa na internete strhli rôzne diskusie. Niektorým sa hra páči, iní na ňu majú úplne opačný názor. Do druhej skupiny patrí aj duchovný otec značky, Dan Vávra. Poďme však k veci.

Prvý gameplay denník nám ukázal, v akom znamení sa bude hra niesť a čo od nej môžeme očakávať. Momentálne sa však tvorcovia tohto remaku rozhovorili ešte o niečo viac a potvrdili, že hra nebude tak jednoduchá, ako sa na prvý pohľad zdá.

K dispozícií bude hneď niekoľko obtiažností, pričom tá najnáročnejšia bude nazvaná “Classic”. V nej môžete zabudnúť na automatické mierenie, ukazovatele na minimape, či jednoduchosť v ovládaní vozidiel. Okrem toho vám budú situáciu komplikovať aj policajti, ktorí budú prekročenú rýchlosť, či jazdu na červenú, trestať pokutou.

Ak by ste sa rozhodli z miesta priestupku utiecť, tak môžete očakávať väčšiu agresivitu, ako aj vytrvalosť samotných policajtov. Pribudnú dokonca aj zátarasy, pomocou ktorých vás budú chcieť zastaviť. Pästné súboje budú taktiež náročnejšie a vaše auto sa zničí skôr, než na jednoduchšej obtiažnosti. Automatická regenerácia vám pomôže len do + 20% a lekárničky nedodajú veľa zdravia naviac.

Mafia: Definitive Edition by tak mala priniesť radosť aj hráčom zo starej školy, keďže bude o niečo náročnejšia, ako sa pôvodne čakalo. Samotná hra vychádza už 25. septembra 2020 na PC, PlayStation 4 a Xbox One. Ak sa na ňu tešíte, tak si môžete pozrieť ako trailer, tak aj gameplay trailer uvedený v odkaze vyššie.

Komentuj!