Register

A password will be e-mailed to you.

Poľské štúdio Blooper Team poznáme najmä vďaka hrám ako Blair Witch, či Layers of Fear. I tentokrát pracujú na ďalšom horore, avšak The Medium prinesie menšiu zmenu.

V horore The Medium sa vžijeme do kože postavy menom Marianne. Tá je, ako už napovedá aj názov hry, duchovným médiom a je teda schopná vidieť svet aj z druhej strany. Veľa o hre nevieme, avšak nové video nám ukazuje, ako hra vyzerá v pohybe. Zásadnou zmenou oproti predošlým titulom štúdia je zmena perspektívy, nakoľko dianie uvidíme tentokrát z third person pohľadu a nie z pohľadu vlastných očí.

Medzi oboma svetmi nebude prebiehať žiadny loading a tak budeme môcť hrať z dvoch perspektív súčasne. Vo videu môžeme vidieť aj schopnosti, ktorými bude disponovať hlavná hrdinka a ako asi bude prebiehať samotná hrateľnosť. Vidíme napríklad aj vrátenie v čase pomocou hodín a dôsledky, ktoré sa prostredníctvom tohto činu udiali. Cesta medzi našim svetom a druhým svetom bude veľmi tenká a my si budeme môcť vybrať, ktorý svet preskúmame najprv. The Medium by mal vyjsť koncom roka 2020 na PC a Xbox Series X.

Komentuj!