Register

A password will be e-mailed to you.

Ešte pred samotnou konferenciou Ubisoft Forward, ktorá sa uskutočnila včera, sme vedeli, že vývojári pracujú na veľkej AAA hre. A tušili sme správne, že to je Far Cry 6.

Far Cry 6 leak sa len nedávno dostal na internet a Ubisoft nám ho vlastne aj potvrdil. Záporný hrdina Antón Castillo ukazuje svoju krajinu s názvom Yara, v ktorej zúri revolúcia. Zlý diktátor má aj syna Diega, ktorý by mohol byť teoreticky mladšou verziou Vaasa Montenegra z Far Cry 3. Samotná hra by teda vlastne mohla byť prequelom tretej časti.

Hlavná postava ponesie meno Dani Rojas a má to byť obyčajný človek a občan krajiny, ktorý sa postaví tomuto diktátorovi a jeho režimu. Na výber bude aj jeho pohlavie. O hre sa dozvieme viac koncom tohto roka, avšak už teraz je známy oficiálny dátum vydania, ktorý bol stanovený na 21. februára 2020, hoci platformy absentujú. Dá sa však čakať, že Far Cry 6 vyjde na PC, PlayStation 4, Xbox One, PlayStation 5 a Xbox Series X.

Okrem toho sa na internete objavili aj obrázky z hrania, či možnosť objednať si Collector’s Edition s replikou plameňometu.

Komentuj!