Register

A password will be e-mailed to you.

Tí z vás, ktorí aktívne sledujú dianie v hernom priemysle vedia, že Ubisoft čoskoro zaháji livestream, na ktorom predstaví svoje nadchádzajúce počiny. Ten ponesie názov Ubisoft Forward. A hoci ide o nepochybne atraktívnu prezentáciu, ktorej sa zúčastnia mnohí fanúšikovia, francúzski vývojári chcú ešte väčšmi zatraktívniť pomyselnú E3 akciu. Každému, kto sa jej zúčastní, poskytnú akčnú open world hru bez akýchkoľvek dodatočných poplatkov.

Konkrétne ide o titul Watch Dogs 2, ktorý, ako už napovedá názov novinky, môžete získať úplne zdarma. V prípade, že vám hackerská záležitosť doposiaľ unikala, môžeme spomenúť, že ide o štýlovú akčnú jazdu, ktorá ťaží z moderného zasadenia. Oproti azda najväčšej konkurencii, ktorou je nepochybne značka Grand Theft Auto, sa projekt francúzskych tvorcov líši najmä implementovaním hackovania a podobných činností, pričom tie sú spájané s tradičnou akčnou zložkou – teda jazdením v rýchlych autách a strieľaním s bohatým arzenálom strelných zbraní.

Svojho času získaval druhý diel série (ktorý na predchodcu príliš nenadväzuje, samozrejme až na drobné referencie) viac než slušné známky. Aj v našej dobovej recenzii dopadol výborne. Chválený bol najmä bohatý otvorený svet, zábavné hackovanie, ktoré tvorilo kvalitné jadro hrateľnosti. Ako sa teda dostať k nepochybne kvalitnému počinu úplne zdarma?

Akciu Ubisoft Forward sme nespomínali nadarmo. Počas samotného prezentovania bude nutné prihlásiť sa do svojho Uplay účtu, kde vám po určitej dobe sami organizátori pridajú Watch Dogs 2 zdarma. Prízvukujeme, že by ste mali pozerať prostredníctvom oficiálnej stránky, prípadne prostredníctvom služby Twitch, kde máte vytvorený účet a ten je následne prepojený s Uplay účtom. Mali by sme ešte upozorniť, že prezentácia prebehne túto nedeľu, presnejšie 12. júla 2020 o deviatej hodine večernej.

Podľa všetkého bude bližšie predstavený nový Assassin’s Creed s podtitulom Valhalla, ktorý ponúkne tematiku Vikingov. Uvidíme ďalší diel Watch Dogs, prípadne sa ešte aj odhalí nadchádzajúce Far Cry. Ak ste teda fanúšikmi týchto stálych značiek, rozhodne si prídete na svoje a naviac si môžete obohatiť svoju virtuálnu knižnicu. Novinky a správy zo samotnej prezentácie vám prinesieme ihneď po jej skončení, aby vám tie najzásadnejšie odhalenia neunikli.

Zdroj: eurogamer.net

Komentuj!