Register

A password will be e-mailed to you.

Novým prírastkom Star Wars hier bude Star Wars: Squadrons. Titul z pohľadu prvej osoby, ktorý vás vezme medzi pilotov vesmírnych lodí. Čo o ňom vieme?

Za Star Wars Squadrons stoja vývojári z Motive Studios. Skúsenosti so značkou Star Wars už majú, pomáhali totiž s vývojom Star Wars Battlefront II. Podieľali sa na napríklad aj na titule Anthem. V Squadrons však pôjde o trochu iný druh akcie. Pozrieme sa do vnútra krížnikov, stíhačiek a iných bojových lodí, ktoré fanúšikovia tohoto univerza dôverne poznajú. Tie Fightery, X-Wingy, Y-Wingy ale aj mnohé iné vám iste nebudú cudzie.

Bohužiaľ, okrem zverejneného traileru EA neponúkla veľa informácií, čo sa však zmení už 18. júna 2020 zmení a z hry sa odprezentuje viac. Dôležité je však to, že dosýta si ju užijú ako priaznivci singleplayeru, tak aj multiplayeru. Hra viacerých hráčov ponúkne, samozrejme, niekoľko režimov, ktoré budú zamerané na tímovú spoluprácu. Tá bude hrať každopádne prím a singleplayer bude len doplnkovým režimom. K dispozícii však bude klasická príbehová kampaň.

Dobrou správou je tiež to, že EA sa poučilo z lootboxovej aféry práve zo Star Wars : Battlefront 2. Všetky herné zlepšenia nekozmetického typu sa budú dať získať čisto hraním. To neznamená, že skiny a iné kozmetické efekty nebudú prítomné v lootboxoch. Samotná hra bude dostupná na platformách PC, PlayStation 4 a Xbox One, a to už 2. októbra 2020. Čo sa týka vydania na novej generácii konzol, bližšie informácie nie sú zatiaľ dostupné.

Komentuj!