Register

A password will be e-mailed to you.

Seriálová produkcia je v súčasnosti rozmanitá a snáď na akúkoľvek tematiku, nájdete aspoň jednu adaptáciu rozdelenú na epizódy. Takýmto príkladom je i Mythic Quest: Raven’s Banquet, čo je satira herného vývoja, v ktorom sa mimo početného množstva vtipov, objavilo na pár krátkych momentov RPG z českých lúk a hájov, Kingdom Come: Deliverance.

K tomu, aby tvorcovia dosiahli potrebnú úroveň satiry, konzultovali strasti a problémy herného vývoja s francúzskym Ubisoftom, čiže gigantickým herným štúdiom s rokmi a rokmi skúseností. To už samo o sebe naznačuje, že autori sa minimálne pokúsili vychádzať z reálnych základov. Prijatie prvej série Mythic Quest, však nebolo bezvýhradne kladné. Kde niektorí nadšene chvália komické spracovanie herného vývoja (dokonca metascore má nad sedemdesiat percent), množstvo vtipov a určitú autenticitu, ďalší tvrdia pravý opak a považujú projekt za premárnený potenciál. Názory sa tak delia na dva veľké tábory a všetko bude závisieť na tom, ako veľmi vám ulahodí prítomné spracovanie.

Ako vidíme prvú sezónu my? V prípade, že vás zaujíma náš názor a teda podrobný rozbor seriálu, kliknite na obrázok priložený o niečo nižšie. Automaticky budete presmerovaný na stránku s kompletnou recenziou, kde sa o Mythic Quest: Raven’s Banquet dozviete omnoho viac. Záverom vám prajeme príjemné čítanie a snáď vás náš rozbor presvedčí o tom, že si tento seriál zaslúži pozornosť. Ak už nič iné, aspoň jednu testovaciu epizódu a najlepšie tú piatu.

Komentuj!