Register

A password will be e-mailed to you.

Internetový obchod GOG.com nám znova po dvoch mesiacoch ponúka hru zdarma. Zatiaľ čo naposledy šlo o relatívne novú strategickú simuláciu Symmetry, tentokrát GOG uvoľnil klasickú RT stratégiu Total Annihilation z roku 1997.

V Total Annihilation proti sebe stoja dve futuristické strany Core a Arm. Spoločnosť Core, kedysi vládnuca celej spoločnosti, prišla na to, ako ľuďom zaistiť nesmrteľnosť. Proti tomu sa však vyhranili isté strany a skupiny, ktoré zastávali názor, že smrť je prirodzenou súčasťou života, a malo by to tak zostať. Z týchto rôznych skupín sa napokon sformovala Arm. Galaxia, v ktorej sa tento počin odohráva, je už viac ako štyritisíc rokov spustošená trvajúcim konfliktom. Obe znepriatelené strany sa každopádne rozhodli ukončiť túto vojnu a svojho oponenta konečne totálne rozdrviť. A práve v tomto momente sa začína príbeh hry.

V čom tento titul vo svojom čase prekvapil hráčsku verejnosť bolo 3D spracovanie jednotiek a prostredia. V tom období 3D akcelerátory ešte neboli bežne používané, čo spôsobilo neobvyklý úspech.

V rámci tejto hry zdarma GOG.com ponúka aj výrazné zľavy aj na ďalšie stratégie od tvorcu Chrisa Taylora. Konkrétne ide o podobné stratégie Supreme Commander: Gold Edition (80% zľava) a Supreme Commander 2 (75% zľava). A pokiaľ ste fanúšikmi real-time stratégii a nemali ste doposiaľ príležitosť si tieto kúsky zahrať, určite si ich tentokrát nenechajte ujsť. Ponuka bude trvať do konca tohto víkendu, takže príliš neváhajte. Hru si môžete aktivovať na tomto odkaze.

Komentuj!