Register

A password will be e-mailed to you.

Pre vyznávačov elektronických športov si Slovenský futbalový zväz pripravil novinku – pod názvom SFZ Home Challenge organizuje trojicu turnajov v eFootball PES 2020. Víťazi si nakoniec zmerajú sily so slovenskými reprezentantmi!

Registrácia na trojicu turnajov bola spustená ešte 14.5.2020 a nájdete je tu: https://yzone.sk/sk/league/online/15

Zajtra o 11:00 sa začína prvý turnaj, ktorý nesie označenie Fortuna home challenge. Hrá sa od 11:00 do 17:00, pričom finále je naplánované na 18:00. Víťaz si následne zahrá zápas s Róbertom Makom a duel odvysiela naživo FutbalnetTV a Twitch.

Zúčastniť sa môžu všetci s trvalým pobytom na Slovensku, maximálna kapacita každého turnaja je 128 hráčov. Hracou platformou je PS4.

Ak už zajtrajší turnaj nestíhate, nenechajte si ujsť tie ďalšie:

  • SLSP home challenge 28. 5. 2020
  • 11teamsports home challenge 4. 6. 2020

SFZ – Zaregistruj sa na SFZ Home Challenge a zahraj si proti Makovi, Dudovi či Kuckovi

Slovenský futbalový zväz

Viac informácií nájdete na tomto odkaze. Kompletné pravidlá turnajov zasa tu.

Predpokladáme, že hru PES 2020 nemusíme nikomu predstavovať, ak by predsa len išlo o neznámu, prečítajte si našu recenziu. V rámci tejto jedinečnej príležitosti môžete očakávať v blízkej budúcnosti aj súťaž. Sledujte náš Facebook a buďte pripravení.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Bago

Hráč od čias počítačov 486 a hier ako Fifa 1993. Po PC ére si na staré kolená splnil sny o PS4 a dnes dobieha všetko zameškané. Obľubuje športové a automobilové hry, nepohrdne však ani dobrou akciou z prvej či tretej osoby. Roky profesionálne písal pre PC.sk, automix.sk a OKO Časopis.

Súvisiace príspevky