Register

A password will be e-mailed to you.

Priaznivci žánru, ktorý je v súčastnosti na ústupe majú opäť dôvod na radosť, pretože je zdarma real-time stratégia Ashes of the Singularity: Escalation, v ktorej si užijete súboje skutočne masívnych rozmerov. Kde teda môžete titul získať?

Počin od štúdií Stardock Entertainment a Oxide Games, ktorá vyšla v roku 2016 je aktuálne k dispozícii zadarmo na Humble Bundle Store. Jediné, čo tým pádom potrebujete k získaniu tohto titulu zadarmo je mať vytvorený účet na Humble Bundle a požiadať o svoju kópiu skôr, než akcia pominie.

Get Ashes of the Singularity: Escalation for free

People all over the world are picking up their free game right now: What’s this? It’s a free game from your friends at Humble Bundle! Are you sure it isn’t a mistake? It’s not a mistake. Some companies spend money on Super Bowl ads or billboards.

Čas na získanie Ashes of the Singularity: Escalation máte do nedele, 10. mája, konkrétne do 17:00 hodiny nášho času. Na agregátore metacritic hra získala priemer hodnotení 81%, čo svedčí o tom, že stojí za pozornosť, najmä ak patríte k priaznivcom žánru. Tak teda neváhajte a zamierte na Humble Bundle a zabezpečte si svoju kópiu skôr, než bude neskoro.

Zdroj: Humble Bundle

Komentuj!