Register

A password will be e-mailed to you.

Francúzska spoločnosť Microids vám možno po mene nie je známa, avšak ak sa spomenie séria Syberia, musí byť každému jasné o koho ide. Nejde však iba o vývojárov, pretože väčšinou nájdete Microids v pozícii vydavateľa. A keďže portfólio spoločnosti je poriadne bohaté, nie je problém, aby hráčom mohli rozdávať počas pracovného týždňa hry zadarmo.

Hry i platformy, pre ktoré Microids rozdávajú kódy sa rôznia, takže ak vás v jeden deň nič nezaujme, prípadne si hru nestihnete uchmatnúť, možno sa na vás šťastie usmeje v iný deň. Toto rozdávanie kódov prebieha prostredníctvom sociálnej siete Twitter, takže je dobré mať založený účet, aby ste mohli Microids sledovať a zapnúť si upozornenia, aby ste zverejnený tweet uvideli čo najskôr. Ako to totiž už v podobných prípadoch býva, odmenu si odnesú iba najrýchlejší hráči. Aby to však nebolo až také jednoduché, v každom kóde pre aktiváciu hry na príslušnom obchode je jeden znak nahradený otáznikom, a tak je nutné, aby ste prišli na to, čím treba otáznik suplovať.

Na záver už iba informácia, že tweet býva zverejňovaný v rozdielnu hodinu, takže je nutné byť v strehu. Kódy sú publikované od pondelka do piatka. Nezostáva teda nič iné, než vám popriať veľa šťastia a mať rýchle prsty.

Zdroj: Twitter

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky