Register

A password will be e-mailed to you.

Značka Hello Neighbor sa tešila popularite už pred vydaním finálnej verzie prvej hry v roku 2017, nakoľko mnoho hráčov lákalo vďaka Alpha a Beta verziám zistiť, aké tajomstvo ukrýva Theodore “Masters” Peterson. Hoci sa následne hra dočkala iba priemerných známok v recenziách, na popularite značky sa to neodrazilo.

Svedčí o tom napríklad následný príchod ďalších hier, ako prequelu s názvom Hello Neighbor: Hide and Seek, multiplayerového spin-offu Secret Neighbor z októbra minulého roku, no fanúšikovia sa dočkajú aj plnohodnotného sequelu, ktorý je známy pod názvom Hello Guest. Jeho prototyp je dostupný od januára tohto roku, no to vôbec nie je všetko. Okrem kníh sa totiž minulý týždeň v piatok dočkal premiérového dielu aj animovaný seriál nazvaný jednoducho Hello Neighbor. Prvá časť zároveň slúži ako menší test, takže je možné, že na základe odozvy od fanúšikov dôjde k nejakým zmenám. Prvú epizódu si každopádne môžete pozrieť a vytvoriť si na ňu svoj vlastný názor.

Zdroj: tlačová správa

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky