Register

A password will be e-mailed to you.

Sériu retro videohier Streets of Rage si určite môžete pamätať z herných automatov. Táto značka sa sútreďuje na úsilie niekoľkých hrdinov, ktorí sa snažia zbaviť mesto zločineckého syndikátu. Pôvodná trilógia Streets of Rage bola vytvorená spoločnosťou Sega pre spoločnosť Sega Genesis v deväťdesiatych rokoch a odvtedy bola portovaná a znovu vydávaná na rôzne platformy. No a štvrtá časť tejto bojovky vyjde počas tohto roka.

Pokiaľ patríte medzi nadšencov tejto série, tak si zapíšte dátum 30. apríl 2020. Práve na tento deň je oznámené vydanie Street of Rage 4 pre PC, PlayStation 4, Xbox One a Nintento Switch. Hra by mala stáť 24.99 eur a mala by obsahovať aj  Battle Mode, po vzore starších dielov. Vizuál a soundrack bude patrične retro, no autori sa rozhodli zakomponovať do titulu i úplne nové mechaniky. Hra okrem iného bude obsahovať osem arén a budú v nej prítomné ikonické postavy ako sú Axel, Blaze, Adam a ďalší. Nebude chýbať ani co-op režim, pričom lokálny multiplayer bude určený až pre štyroch hráčov a online multiplayer pre dvoch.

Komentuj!

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky