Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

My, fanúšikovia elektronických športov, sa odjakživa pri hraní rôznych akčných hier snažíme zachrániť svet. Momentálne máme jedinečnú príležitosť stať sa hrdinami okrem virtuálneho sveta aj v tom reálnom. Pomôcť v boji proti koronavírusu môžeme napríklad našim zodpovedným správaním a hraním hier z pohodlia domova.

Príležitosť na to ponúka nový projekt Y-Games @Home, ktorý všetkým fanúšikom hier prináša:

 • online turnaj v 6-tich populárnych hrách
 • registráciu zadarmo tu: https://bit.ly/YGHomeSH
 • skvelý celkový prizepool až 2600 eur (300€ – single-player, 700€ – tímová hra).
 • hranie z bezpečia domova
 • možnosť podporiť dobrú vec a správať sa zodpovedne.

Do iniciatívy sa zapojili aj známi streameri a komentátori.  Vďaka nim poputujú všetky príspevky (donate) hnutiu ” Kto pomôže Slovensku”, ktoré priamo pomáha prostredníctvom transparentného účtu slovenským zdravotníckym zariadeniam v boji s pandémiou koronavírusu: https://www.ktopomozeslovensku.sk/

Prispieť môžete aj priamo ľubovolnou čiastkou na transparentné číslo účtu:

SK2683300000002901467117
SWIFT/BIC: FIOZSKBAXXX

Do poznámky, ako správny gamer, môžete uviesť “Hrám doma / Y-Games home“ 

Y-Games @Home prináša zábavu nielen účastníkom, ale aj divákom.

Počas kvalifikačných a finálových zápasov si môžete pozrieť live prenosy s komentárom skvelých slovenských & českých streamerov. CS:GO zápasmi vás bude sprevádzať Ivan “Dev1” Lazarov, o League of Legends komentár sa postará Czechcloud a Clash Royale turnaj by nebol tým pravým bez Mishkina a FiFqa.

Ambasádorom projektu a komentátorom Hearthstone turnaja sa stal Ladislav “Zlý Zajo” Miko.

Y-Games @Home pod záštitou generálnych partnerov Orange a VÚB Banka ponúka komentované online turnaje v populárnych hrách:

 • Orange Clash Royale – 1.4.2020
 • Fortuna FIFA 20 – 2.4.2020
 • IBM Dota 2 – 3.4.2020
 • Mall.sk Counter Strike: Global Offensive – 4.4.2020
 • Budiš Hearthstone – 5.4.2020
 • Legion by Lenovo League of Legends –  6.4.2020

Do turnaja sa môže zapojiť naozaj každý fanúšik hier. 

Registráciu zadarmo nájdete tu: https://bit.ly/YGHomeSH

Organizátori si pripravili aj zaujímavú súťaž pre všetkých zodpovedných hráčov:

Postnite fotku, video na FB story/Instastory, v ktorom ukážete, ako aj vy bojujete proti korone. Nezabudnite ju označiť s hashtagom #hramdoma a môžete aj vy vyhrať jednu zo skvelých vecných cien. Vybrané posty v ktorých označíte aj @ygames tournament prezdiela samotný organizátor na svojich sociálnych sieťach.

Online turnaj však nie je len o zábave. Má podporiť boj proti koronavírusu na Slovensku. Ako? Jednoduchou výzvou – zostaň doma a hraj sa s nami! Y-Games @Home chce podporiť zodpovedné správanie v hráčskej komunite a priniesť aj dôležité informácie o bezpečnostných opatreniach zábavnou formou. Tieto dôležité informácie  budú odvysielané v pauzách medzi zápasmi a odkomunikované samotnými komentátormi počas livestreamu.

Najlepším spôsobom, ako môžeme teraz Slovensku pomôcť je byť v bezpečí a dodržiavať všetky bezpečnostné opatrenia. Vďaka Y-Games @home sa popri tom všetkom môžete dobre zabaviť a vyhrať. Viac informácií o turnaji nájdete na webe yzone.sk. 

Pridajte sa na oficiálnu FB udalosť tu: https://bit.ly/YGamesAtHome

Buď hrdinom dnešných dní a hraj sa doma!

Komentuj!

komentárov