Register

A password will be e-mailed to you.

Ešte v januári minulého roku zaujal internetový obchod Fanatical svojou ponukou 10 vybraných hier za 97% zľavu pod názvom Reaper Bundle. Po vyše roku sa k tejto zaujímavej akcii vracia a tento krát ponúka skutočne veľmi pozoruhodné tituly v obrovskej zľave.

Zastúpenie žánrov v rámci Reaper Bundle 2 je vcelku rozmanité. Okrem kompletnej trilógie hier S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl, S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky a S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat ponúka aj dve hry zo sveta Star Wars. Ide konkrétne o tituly STAR WARS Jedi Knight – Jedi Academy a STAR WARS Jedi Knight II – Jedi Outcast, ktoré dopĺňa cyberpunková real-time stratégia Re-Legion. Ďalej sa v balíku nachádzajú taktické FPS Day of Infamy a retro rogue-lite akčná adventúra Eagle Island. A aby bola ponuka ešte viac žánrovo rozmanitá, tak v balíku nájdete akčnú online bojovku Override: Mech City Brawl a dokonca aj známu budovateľskú stratégiu SimCity 4 Deluxe Edition.

Myslíme si, že tento výber je veľmi zaujímavý a vzhľadom na žánrovú pestrosť si na svoje môže prísť každý. Reaper Bundle bude trvať ešte ďalších 16 dní a tak máte dosť času zakúpiť si hry za 5.59 €, ktoré by inak stály spolu až 153.20 €. Celkovo teda ide až o 96% zľavu. Tento balík si môžete zakúpiť na stránkach obchodu Fanatical a napokon všetky kľúče aktivovať na Steame.

Komentuj!