Register

A password will be e-mailed to you.

Minuloročný MediEvil vo vynovenom kabátiku priviedol späť k životu značku, ktorá zažila časy najväčšej slávy na prvej PlayStation. Hoci sme hru nevideli hviezdiť v rebríčkoch predajnosti fyzických kópií a ani samotná Sony nezverejnila predajné čísla, najnovšie zvesti naznačujú, že sa predal dostatočný počet kusov na to, aby sa začalo uvažovať o pokračovaní.

Neberte zatiaľ MediEvil 2 ako hotovú vec, no tweet, ktorý dementoval to, že sa MediEvilu nedarilo dobre, nahlodal zvedavosť fanúšikov, pretože ho uverejnil Andrew Barnabas. Jeho meno vám síce nemusí byť povedomé, avšak ide o skladateľa, ktorý stojí, spoločne s Paulom Arnoldom, za hudbou k celej sérii.

Barnabas v tweete napísal, že informácia o neuspokojivých predajoch nie je správna, takže je možné, že v súčasnosti vzniká moderná verzia MediEvilu 2. Predsa len, k značke má veľmi blízko a ak niekto má informácie o prípadnom pokračovaní, je to práve on. Celá táto situácia začala tweetom na účte Resurrect Fortesque, kde sa objavil tweet “2.”.

Neskôr Barnabas upokojoval fanúšikov, že jeho odpoveď patrila iba k predajom a nie k číslu 2, avšak už len slušné predaje môžu viesť k tomu, že Sony zváži pokračovanie dobrodružstiev Sira Daniela Fortesque. Predsa len, technológiu má štúdio Other Ocean Emeryville hotovú a tvorba sequelu by tým pádom nemusela byť až tak náročná a nákladná. Na prípadné informácie o pokračovaní si však budeme musieť počkať, Sony teraz pravdepodobne sústreďuje všetky svoje sily a prostriedky na predstavenie a launch PlayStation 5. Ako to vidíte vy, brali by ste pokračovanie MediEvilu?

Zdroj: gamesradar+

Komentuj!