Register

A password will be e-mailed to you.

Gabe Newell, respektíve spoločnosť Valve, ktorej je spoluzakladateľom, prostredníctvom digitálnej platformy Steam využíva snáď každú možnosť na spustenie populárnych výpredajov, v rámci ktorých získavame kvantum hier za zvýhodnenú ponuku. Tentokrát si pre nás pripravili výpredaj k lunárnemu novému roku. 

A keďže postup dobre poznáte, začíname ihneď s výpisom atraktívnych hier. Zľavy ponúkajú napríklad minuloročné Star Wars Jedi: Fallen Order od Respawn Entertainment. Novinka prišla s intenzívnymi súbojmi, vizuálne atraktívnou stránkou a dostatočne pútavým príbehom, pričom zmienené aspekty vytvorili výbornú kombináciu žánrových postupov zo značiek Dark Souls a Uncharted. Nie nadarmo sa Fallen Order stalo jednou z najlepších hier i v rámci nášho redakčného rebríčku. Titul je k dispozícii s 20% zľavou za 47,99 €. Z úplne iného súdka tu máme Disco Elysium, čo je originálne detektívne RPG od autorov zo štúdia ZA/UM. Síce vyšlo ešte len v októbri 2019, momentálna 20% zľava umožnila, že si novinku zaobstaráte za 31,99 €. Pre milovníkov retro detských skákačiek upozorňujeme na remake legendárneho Spyra, ktorý je pri 50% zľave dostupný za 19,99 €.

Okrem toho upozorňujeme na psychologickú akčnú hru s názvom Hellblade: Senua’s Sacrifice, ktorú si pri 66% zľave kúpite za 10,19 €. Hardcore Cuphead sa i dnes teší veľkej popularite a 25% zľava zaistila, že môže byť váš za 14,99 €. Royal edícia stredovekého RPG od českých autorov pod velením Dana Vávru, Kingdom Come: Deliverance, je s 25% zľavou dostupná za 29,99 €. A nakoniec tu máme tip pre akčných pôžitkárov, Gears 5 je momentálne k zakúpeniu za 34,99 €, nakoľko mu bola uštedrená 50% zľava.

Okrem toho výpredaj sprevádzajú i kartičky a špeciálne obálky, ktoré vám každý deň po devätnástej pripíšu na účet žetóny. Tie následne využijete ku kúpe bonusových predmetov, pričom celkový princíp je identický ako pri vianočnom šialenstve. A aby sme nezabudli, až do 27. januára 2019 si môžete úplne zdarma aktivovať DLC k stratégii Crusader Kings II, ktorého názov znie Sons of Abraham. Kompletný výpredaj končí v rovnaký deň, teda 27. januára, takže s prípadnými kúpami neotáľajte príliš dlho, nakoľko už nadchádzajúci pondelok zvýhodnené ponuky pominú.

Komentuj!