Register

A password will be e-mailed to you.

Hoci v našich končinách nie je séria MLB The Show ani zďaleka tak vyhľadávaná a populárna ako napríklad FIFA, či NHL, kvalitatívne je však spracovanie baseballu od SIE San Diego Studio predsa len na tom lepšie. Predplatitelia PS Plus sa o tom dokonca mohli pred pár mesiacmi presvedčiť na vlastnej koži, nakoľko bol k dispozícii zatiaľ aktuálny ročník s číslovkou 19 v názve. Nová sezóna sa však nezadržateľne blíži, na čo ostatne láka i nový trailer.

Informácií o MLB The Show 20 je zatiaľ veľmi málo, no trailer odhaľujúci samotný gameplay naznačuje, že sa opäť možno tešiť na nejaké tie vylepšenia, prípadne zmeny, ktoré virtuálny baseball opäť o krôčik priblížia jeho reálnej predlohe. Nakoľko ide o 15. ročník, malo by ísť o menšiu oslavu tohto míľnika, a tak chcú vývojári predsa len ponúknuť vernej fanúšikovskej základni ten najlepší ročník doposiaľ. Ak medzi nich patríte, určite sledujte Twitch, YouTube, či Facebook titulu, nakoľko už onedlho začnú pravidelné streamy, na ktorých budú ukazované novinky, zmeny, vylepšenia, a podobne.

Ak vás MLB The Show 20 zaujíma a plánujete si titul kúpiť, tak sa dočkáte 17. marca, prípadne o štyri dni skôr, ak si hru predobjednáte. Hra ako aj po minulé roky vychádza exkluzívne pre PlayStation 4, no tento rok je tomu tak naposledy. MLB The Show 21 totiž už bude multiplatformovým titulom, nakoľko organizácia MLB predĺžila licenciu pre Sony na herné spracovanie baseballovej ligy iba pod podmienkou, že sa hra dostane k širšiemu publiku. Zatiaľ je potvrdený príchod na Xbox, no šepká sa aj o PC a Nintendo Switch. Na oficiálne potvrdenie si však určite ešte nejaký ten piatok počkáme.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!

O autorovi

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky