Register

A password will be e-mailed to you.

Tak ako po minulé roky, i tento nás zaujíma, ktorá hra vás, našich čitateľov, zaujala najviac. Nemusí pritom ísť o hru, ktorá v recenziách zbierala tie úplne najvyššie hodnotenia, no bavila vás najviac, prípadne ste s ňou strávili najviac hodín. Kandidátov je naozaj mnoho, takže poďme rovno na vec.

Jediné, čo je potrebné urobiť je nájsť svojho favorita v zozname, ktorý nájdete v nižšie priloženom formulári. Hlasovanie bude spustené až do konca roku 2019, takže na rozmyslenie máte ešte nejaký ten čas. Samozrejme, neprídete ani o naše hry roku 2019, avšak bez vašej voľby by to bezpochyby nebolo ono. Pre troch z vás máme pripravené aj nejaké ceny, takže kto zahlasuje, ten môže dostať odmenu. Hry v zozname sú zoradené podľa dátumov vydania, takže ak váš favorit vyšiel koncom roka, hľadajte nižšie, a naopak. Hor sa do hlasovania, niektorá hra už čaká na ocenenie “Čitateľská hra roku 2019”.

Speedlink Maxter 7.1 USB headset – Dobrá cena, dobrý výkon? | somhrac.sk

Komentuj!

komentárov

O autorovi

Martin Kubeš

Prvé skúsenosti s hrami Martin zaznamenal v podobe napodobeniny NESu, ktorá niesla meno "Mortal Kombat III", ku ktorej bol pribalený cartridge žltej farby s 999 hrami. Medzi nimi sa nachádzali klasiky ako Mario, Duck Hunt, Double Dragon a pod. Neskôr zakotvil pri PC a PlayStatione, ktorého fanúšikom je dodnes. Herná scéna Martina baví aj v súčasnosti, novinky sleduje dennodenne a okrem hier sa venuje fotografovaniu. Od septembra 2016 pôsobí na pozícii šéfredaktora somhrac.sk.

Súvisiace príspevky