Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosti StarGem Inc. a Gaijin Entertainment ohlásili spustenie aktualizácie A New Threat. Je to obrovská aktualizácia obsahu pre hru Star Conflict. Zameriava sa na inváziu armády mimozemšťanov, kde sa zachytávajú aj rôzne hviezdne systémy v hre. Všetci hráči by sa mali spojiť pre odvrátenie tejto hrozby. Aktualizácia obsahuje aj nové vesmírne preteky a New Foundation udalosť oslavujúcu výročie Isaaca Asimova.

Režim open space obsahuje nové activity, vrátane nelegálnych vesmírnych pretekov, lovenie pirátskej lode a ťažbu asteroidov. Problém je však taký, že mimozemšťania môžu túto zábavu zničiť: ich materská loď je pripravená zaútočiť. V prípade, že prevezmú hviezdny system, Star Conflict ako ho poznáme, môže prestať existovať. Piloti budú musieť odolávať útokom a úspešne ukončiť misiu špeciálnu v udalosti A New Threat. Alternatívou je účasť v experimente Beetle in the Anthill, kde hráč ovláda mimozemskú loď a bojuje proti skupine obyčajných lodí. Toto je možné iba nasledujúce dni: sobota, nedeľa, utorok a štvrtok.

Systém Artuga je jediným miestom na bočných sektoroch, ktoré je pre mimozemšťanov neprístupné. Na počesť 2700 výročia narodenín spisovateľa Isaaca Asimova sa môžu všetci piloti zúčastniť špeciálnej udalosti – New Foundation! Je tam 40 levelov na splnenie, každý jeden je odmeňovaný časťami do nových lodí – fregata Hammerhead, či stíhačka Marten – alebo proste iné odmeny. Niektoré levely sú prístupné pre všetkých hráčov a iné zas len pre hráčov, ktorý splnia podmienky pre udalosť New Foundation.

Celý zoznam noviniek z najnovšej aktualizácie – nové lode, mapy, herné režimy, nájdete na oficiálnej stránke hry Star Conflict: https://star-conflict.com/

Komentuj!