Register

A password will be e-mailed to you.

Máte radi včely? Mnohí z vás asi nie, no čo takto sladký med? To už znie lepšie, že? A čo takto sa pozrieť na okolitý svet z včelej perspektívy a popritom si s deťmi naštudovať čo-to o tomto blanokrídlom hmyze? Toto všetko, a aj niečo viac, prináša Bee Simulator.

Poľskí vývojári z VARSAV Game Studios si pripravili pre vaše detské ratolesti simulátor o včelách, no v porovnaní s mnohými inými hrami so slovom simulátor v názve, chceli autori hráčom aj niečo odovzdať. Nečakajte teda šialenosť ako Goat Simulator, ale titul, ktorý sa snaží poukázať na vybrané problémy a niečo i naučiť o svete včiel. Koncept je v podstate veľmi jednoduchý, ale to sa už dozviete v priloženej videorecenzii.

Hru na recenziu poskytla spoločnosť

Komentuj!

komentárov

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky