Register

A password will be e-mailed to you.

Len nedávno boli spustené jesenné výpredaje na platforme Steam, avšak ich podstatnou súčasťou je i tradičné Steam Awards. V rámci neho môžete pomôcť svojim obľúbeným projektom získať ocenenia v jednotlivých kategóriách. 

Steam Awards sú už akousi tradíciou, na ktorú sa mnohí hráči tešia. I tento rok sú k dispozícii tradičné kategórie ako napríklad hra roku, prípadne titul s najlepším príbehovým pozadím. Kategórie vás zrejme neprekvapia a hoci nejde o nič tak honosné ako napríklad The Game Awards (stále môžete hlasovať až do 12. decembra 2019), je vždy fajn dopomôcť svojmu favoritovi k zaslúženému víťazstvu. Upozorňujeme, že konkrétny titul môže bojovať výhradne v jednej kategórii a až na jednu výnimku museli nominanti vyjsť po skončení minuloročného jesenného výpredaja.

Hlasovania potrvá až do tretieho decembra, kedy končia aj zľavy. Tituly, ktoré postúpia, sa zúčastnia ešte jedného hlasovania, ktoré sa uskutoční počas decembrových zliav. Absolútni víťazi  budú zverejnení 31. decembra 2019, teda v samotnom závere tohto roku. V prípade, že splníte jednoduchšie výzvy naviazané na Steam Awards, vašou odmenou sa stane unikátny odznak pre profil, čo môže rovnako poslúžiť ako menšia stimulácia. Tak čo, máte už vybrané tituly pre jednotlivé kategórie? Pozrieť si ich a následne zahlasovať môžete na tomto odkaze.

Komentuj!