Register

A password will be e-mailed to you.

Company of Heroes 2 patrí k tým najlepším real-time stratégiám z prostredia druhej svetovej vojny. No a tento nepochybne kvalitný titul je zase raz k dispozícii zdarma, teda aspoň na určitý čas.

Pokiaľ by ste o Company of Heroes 2 nikdy nepočuli, vedzte, že sa jedná o hardcore strategický titul. Pozriete sa v ňom na východný front a na konflikt medzi nemeckou a sovietskou armádou. Čakajú na vás známe konflikty v singleplayerovej kampani, ktoré potrápia vášho vnútorného stratéga a preveria schopnosť taktizovať, mať prehľad nad situáciou a zvládnuť i nepriaznivé okolnosti. Musíte totiž ovládať množstvo jednotiek, či už tie tankové, prípadne pešiakov, ostreľovačov a tak ďalej. Počin od štúdia Relic Entertainment sa tešil veľkému úspechu a teda sa dočkal aj niekoľkých rozšírení, pričom jedno z nich pridalo aj západný front.

V prípade, že holdujete tomuto žánru, Company of Heroes 2 môžete získať priamo prostredníctvom Steamu. Stačí kliknúť na priložený odkaz, prihlásiť sa do svojho účtu a kliknúť na zelenú ikonku s nápisom Install Game. Hra následne zostane už navždy vo vašej hernej knižnici. Určite by ste sa však mali poponáhľať, keďže titul bude dostupný zdarma iba do zajtra, teda do 17. novembra 2019. To sa však netýka jeho rozšírení, avšak v prípade, že o ne máte záujem, aktuálne sú dostupné so 75% zľavou.

Komentuj!

komentárov