Register

A password will be e-mailed to you.

Haloween, predvečer sviatku Všetkých svätých je už predo dvermi a na Steame tak logicky odštartoval kratší tematický výpredaj, ktorý sme len nedávno avizovali. Čo zaujímavé prináša?

Ako to už býva u týchto zľavových akcií zvykom, aj halloweensky výpredaj na Steame sprevádzali bezprostredne po štarte technické problémy, no v týchto chvíľach by už malo byť všetko v poriadku. Ako sme už spomínali aj vyššie, ide o kratší výpredaj, ktorý má trvanie od 28. októbra do 1. novembra 2019. Lacnejšie však môžete nakúpiť hneď viacero zaujímavých titulov a neprekvapivo sa to týka aj hororových hier.

K dispozícii je napríklad vydarený titul Observer, ktorý môže byť váš pri 75% zľave za 6,99 €. Rovnakou zľavou disponuje aj Dead Island: Definitive Edition, pričom ten môžete získať už za 4,99 € (našu recenziu na Dead Island Definitive Collection si môžete prečítať na tomto odkaze). Sympatického zlacnenia o 66% sa dočkalo upírske RPG od tvorcov Life is Strange s názvom Vampyr, ktoré si môžete kúpiť za 16,99 €. V ponuke je i kandidát na jednu z hier roka  2019 Resident Evil 2, ktorý si môžete zaobstarať za polovičnú sumu a zaplatíte za neho iba 29,99 €. Zmieniť môžeme aj multiplayerový titul Friday the 13th the Game, ktorý stojí taktiež iba polovicu svojej pôvodnej čiastky a aktuálne je k získaniu na 8,39 €. Na záver spomenieme ešte lovecraftovské Conarium (75% zľava a 4,99 €) a kontroverznú poľskú záležitosť Agony, ktorá síce nepatrí k tomu najlepšiemu na trhu, no 75% zľava, pri ktorej za ňu zaplatíte iba 3,12 €, rozhodne poteší.

Pokiaľ náhodou vlastníte VR zariadenia, určite vás poteší, že v týchto dňoch si môžete zaobstarať o niečo výhodnejšie aj rôzne hororové VR tituly, z ktorých stoja za zmienku napríklad Narcosis (50% zľava a 6,24 €), Rise of the Insanity (51% zľava a 4,89 €) alebo Don’t Knock Twice  (66% zľava a 6,79 €). O niečo lacnejšie môžete dokonca nakúpiť aj vybrané slovenské hry, z ktorých stojí jednoznačne za zmienku výborný Shadows: Awakening (75% zľava a 9,99 €), nemenej vydarené Vaporum (50% zľava a 9,99 €), alebo Blood will be Spilled (35% zľava a 9,41 €). Z českých hier môžeme zase spomenúť Kingdom Come: Deliverance (50% zľava a 14,99 €), Feudal Alloy (40% zľava a 8,99 €), alebo MOTHERGUNSHIP (75% zľava a 6,24 €).

Je skrátka z čoho vyberať a fanúšikov tejto platformy určite potešia aj tematické eventy, ktoré sa priamo dotýkajú množstva hier a to nielen hororových. Viac sa môžete dozvedieť na tomto odkaze, kde nájdete aj avizované zľavy. No a pokiaľ vás zaujíma v akých termínoch sa budú konať ďalšie tohtoročné  výpredaje na Steame, odkážeme vás na náš starší článok.

Komentuj!