Register

A password will be e-mailed to you.

Krátko pred koncom leta bola predstavená plnohodnotná súpiska, ktorá bude súčasťou prvého Kombat Packu pre jedenásty diel ságy Mortal Kombat, pričom samotný titul v našej recenzii dopadol viac než dobre. Niektoré postavy už boli do hry pridané, avšak čoskoro sa fanúšikovia dočkajú legendárneho Terminátora T-800, ktorý predviedol svoje ničivé schopnosti v takmer trojminútovej ukážke hrateľnosti. 

Ikonické zvukové tóny s pôvodného filmu, kráčajúci Arnold, ktorý s kamenným výrazom vyťahuje z hračkárskej krabice Johnnyho Cagea dobre známu pušku. Mohla sa táto postava dočkať lepšieho príchodu pred započatím zápasu? Ako sme predpokladali už predtým, jedná sa o pomalý charakter, ktorý nemilosrdne tlčie do protivníkov svojimi robotickými päsťami a pomerne aktívne môže prostredníctvom kombo útokov využívať i strelné zbrane. Ako príklad poslúži vyššie spomínaná brokovnica, ktorá ničí rebrá akéhokoľvek ctižiadostivého oponenta alebo automatická puška. Fanúšikovia jedného z najlepších akčných science fiction filmov vôbec určite ocenia napodobenie útočného pochodu zo súdneho dňa, kedy Arnold vysypal poriadnu dávku olova do svojho antagonistu v podaní Roberta Patricka. Po prvom prehranom kole by navyše T-800 mala stratiť svoj ľudský skelet a ukázať svoju skutočnú podobu, ktorú najlepšie poznať z neskoršej snímky s podtitulom Salvation.

Všetko je následne zakončené brutálnou a zasa raz kreatívnou fatalitou. Nebudeme vám presne prezrádzať, čo v nej uvidíte, no povedzme, že porazeného protivníka čaká krátky rozhovor s horúcimi brokmi a na druhej strane pomerne dlhý výlet časopriestorom. T-800 bude pre majiteľov Kombat Packu dostupný už 8. októbra 2019. Výber mesiaca nie je tak úplne náhodný, pretože na konci októbra sa dočkáme aj nového filmového pokračovania s názvom Dark Fate, v ktorom sa stretávajú staré známe herecké tváre, pričom snímke v úlohe režiséra velí Tim Miller (Deadpool), tak snáď to po neprívetivo prijatom Genisys dopadne tentokrát dobre. A na záver ešte upozorňujeme, že ďalším charakterom bude Sindel, ktorá sa do hry pozrie presne 26. novembra 2019, takže budete mať dostatok času na vyskúšanie si tohto devastujúceho surovca.

Komentuj!