Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Krátko pred koncom leta bola predstavená plnohodnotná súpiska, ktorá bude súčasťou prvého Kombat Packu pre jedenásty diel ságy Mortal Kombat, pričom samotný titul v našej recenzii dopadol viac než dobre. Niektoré postavy už boli do hry pridané, avšak čoskoro sa fanúšikovia dočkajú legendárneho Terminátora T-800, ktorý predviedol svoje ničivé schopnosti v takmer trojminútovej ukážke hrateľnosti. 

Ikonické zvukové tóny s pôvodného filmu, kráčajúci Arnold, ktorý s kamenným výrazom vyťahuje z hračkárskej krabice Johnnyho Cagea dobre známu pušku. Mohla sa táto postava dočkať lepšieho príchodu pred započatím zápasu? Ako sme predpokladali už predtým, jedná sa o pomalý charakter, ktorý nemilosrdne tlčie do protivníkov svojimi robotickými päsťami a pomerne aktívne môže prostredníctvom kombo útokov využívať i strelné zbrane. Ako príklad poslúži vyššie spomínaná brokovnica, ktorá ničí rebrá akéhokoľvek ctižiadostivého oponenta alebo automatická puška. Fanúšikovia jedného z najlepších akčných science fiction filmov vôbec určite ocenia napodobenie útočného pochodu zo súdneho dňa, kedy Arnold vysypal poriadnu dávku olova do svojho antagonistu v podaní Roberta Patricka. Po prvom prehranom kole by navyše T-800 mala stratiť svoj ľudský skelet a ukázať svoju skutočnú podobu, ktorú najlepšie poznať z neskoršej snímky s podtitulom Salvation.

Všetko je následne zakončené brutálnou a zasa raz kreatívnou fatalitou. Nebudeme vám presne prezrádzať, čo v nej uvidíte, no povedzme, že porazeného protivníka čaká krátky rozhovor s horúcimi brokmi a na druhej strane pomerne dlhý výlet časopriestorom. T-800 bude pre majiteľov Kombat Packu dostupný už 8. októbra 2019. Výber mesiaca nie je tak úplne náhodný, pretože na konci októbra sa dočkáme aj nového filmového pokračovania s názvom Dark Fate, v ktorom sa stretávajú staré známe herecké tváre, pričom snímke v úlohe režiséra velí Tim Miller (Deadpool), tak snáď to po neprívetivo prijatom Genisys dopadne tentokrát dobre. A na záver ešte upozorňujeme, že ďalším charakterom bude Sindel, ktorá sa do hry pozrie presne 26. novembra 2019, takže budete mať dostatok času na vyskúšanie si tohto devastujúceho surovca.

Komentuj!

komentárov