Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Naughty Dog usporiadala podujatie, na ktorom predstavila vybraným novinárom mimoriadne očakávaný titul The Last of Us Part II. No a tí mali možnosť vidieť, ako hra vyzerá v pohybe.

Niekoľkí novinári už mali tú česť a The Last of Us Part II si mohli vyskúšať. Samozrejme, okrem toho nahrali aj gameplay videá a tak sa na internete ihneď objavili nové zábery z jednej z najočakávanejších hier súčasnosti. Okrem toho sme sa dozvedeli aj niekoľko zaujímavých informácií. V hre budú popri klasických nepriateľoch aj psy, ktoré bude možné zabiť. Tie vám budú pekne znepríjemňovať život, keďže môžu začuť každý náš krok, respektíve vás môžu aj diaľky zacítiť. No a ak budú náhodou vo veľkej tráve, nebude jednoduché ich zbadať. Umelá inteligencia vašich oponentov sa dočká zaujímavého vylepšenia a tak ak napríklad zlikvidujete nejakého nepriateľa, jeho kolega môže vystrašene zakričať jeho meno.

Naughty Dog taktiež potvrdili, že The Last of Us Part II bude obsahovať dva Blu-ray disky a hra pravdepodobne zaberie niečo cez 100 GB. Ellie bude môcť tentokrát skákať, ľahnúť si a hýbať sa tak vo vysokej tráve, či spraviť úskok, ktorým sa vyhne nepriateľom. Čo však The Last of Us Part II nebude obsahovať, to je multiplayer. Samotná hra vychádza 21. februára 2020 na PlayStation 4 a už teraz sa zrejme máme na čo tešiť.

Komentuj!