Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Áno, je tomu skutočne tak. Letné prázdniny sú nenávratne preč, čo školákom pravdepodobne mnoho radosti nerobí, avšak znamená to aj jednu pozitívnu vec – opäť nás čakajú nové hry. A nutno poznamenať, že september bude naozaj veľmi zaujímavý.

Asi nikoho neprekvapí, že Borderlands 3 bude hrou, o ktorej sa bude v septembri hovoriť najviac. Aby aj nie, ide o veľmi populárnu značku, ktorá zatiaľ robí hráčom iba radosť a nevyzerá to tak, že by sa na tom malo niečo zmeniť. Pokiaľ však neholdujete first-person strieľačkám, určite si vyberiete niečo iné.

Čaká nás totiž mnoho virtuálnych športov, lovenie monštier, návrat legendárneho titulu v modernom prevedení, no na svoje si prídu aj priaznivci jednej z najcennejších exkluzivít z dielne Microsoftu. Dorazí aj horor Daymare: 1998, ktorý pôvodne mal byť fanúšikovskou prerábkou Resident Evil 2 do modernejšieho vzhľadu, no kvôli právam sa hra nakoniec zmenila na samostatný titul. Hoci hru vo videu nenájdete, bola by škoda nespomenúť ju aspoň touto cestou. Prejdime však už rovno k veci a pozrime sa spoločne na tie najzaujímavejšie hry, ktoré nám mesiac september ponúkne.

Komentuj!

komentárov