Register

A password will be e-mailed to you.

Áno, je tomu skutočne tak. Letné prázdniny sú nenávratne preč, čo školákom pravdepodobne mnoho radosti nerobí, avšak znamená to aj jednu pozitívnu vec – opäť nás čakajú nové hry. A nutno poznamenať, že september bude naozaj veľmi zaujímavý.

Asi nikoho neprekvapí, že Borderlands 3 bude hrou, o ktorej sa bude v septembri hovoriť najviac. Aby aj nie, ide o veľmi populárnu značku, ktorá zatiaľ robí hráčom iba radosť a nevyzerá to tak, že by sa na tom malo niečo zmeniť. Pokiaľ však neholdujete first-person strieľačkám, určite si vyberiete niečo iné.

Čaká nás totiž mnoho virtuálnych športov, lovenie monštier, návrat legendárneho titulu v modernom prevedení, no na svoje si prídu aj priaznivci jednej z najcennejších exkluzivít z dielne Microsoftu. Dorazí aj horor Daymare: 1998, ktorý pôvodne mal byť fanúšikovskou prerábkou Resident Evil 2 do modernejšieho vzhľadu, no kvôli právam sa hra nakoniec zmenila na samostatný titul. Hoci hru vo videu nenájdete, bola by škoda nespomenúť ju aspoň touto cestou. Prejdime však už rovno k veci a pozrime sa spoločne na tie najzaujímavejšie hry, ktoré nám mesiac september ponúkne.

Komentuj!