Zaregistrovať sa

Heslo vám bude zaslané na vás.

Sami viete, že vás vždy upozorníme, keď internetový portál Humble Bundle zverejní nejaký zaujímavejší balík pozoruhodných titulov. Práve z tohto dôvodu vám chceme ukázať aktuálny Humble Bundle balík, prinášajúci hry, ktoré vyvinulo známe české štúdio Bohemia Interactive.

Balík, samozrejme ako vždy obsahuje rôznorodé hry, ktoré sa delia podľa ceny. Obsahuje tituly, ako ArmA II, Take On Helicopters, Carrier Command: Gaea Mission a Take On Mars, ktoré získate zaplatením minimálnej požadovanej sumy 0.89 €. Hry ako ArmA III, Ylands, Original War a Pound of Ground dostanete za cenu 9.34 €, zatiaľ čo vyplatením sumy 17.88 € si môžete k už spomenutým hrám prirátať tituly: ArmA III Apex a ArmA X: Anniversary Edition. Za najvyššiu sumu, čiže 26.82 € sa vám sprístupní navyše aj titul DayZ.

Akcia potrvá ešte približne dva týždne a dovtedy máte veľmi veľa času sa rozhodnúť, či do nej niečo investujete. Pokiaľ sa rozhodnete do toho ísť, nezabudnite, že rovnako ako v predchádzajúcich balíkoch, aj tento raz máte na výber jednu z niekoľkých charít, do ktorej pôjde istá čiastka, vybraná z vašich peňazí. Samotný balík si môžete bližšie pozrieť na tomto odkaze.

Komentuj!

komentárov