Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Sony a ich herná divízia PlayStation má na tento rok nachystaných pre hráčov ešte niekoľko exkluzívnych titulov. Vieme, že v novembri sa dočkáme Death Stranding od Hidea Kojimu, záver októbra bude patriť zmodernizovanému MediEvilu s kompletnou lokalizáciou do češtiny a k týmto dvom hrám sa najnovšie pripojí aj pôvabný titul Concrete Genie.

Ako sme sa dozvedeli, novinka od štúdia PixelOpus dorazí 8. októbra a podobne ako už spomínaný MediEvil, ponúkne hráčom kompletnú lokalizáciu do českého jazyka.

Ak teda angličtina nie je vašou silnou stránkou, budete si môcť tento počin vychutnať ako vďaka titulkom, tak i dabingu, ktorý bezpochyby mnohým hráčom spríjemní hranie tohto vizuálne pôsobivého titulu.

Priveď maľby k životu v kúzelnom svete hry Concrete Genie. Túto pecku, ktorá bude mať aj český dabing, si teraz môžeš predobjednať v PlayStation Store!

Ak vás Concrete Genie zaujíma, budete si tento titul môcť vychutnať exkluzívne na konzolách PlayStation 4, pričom nebude chýbať ani podpora pre virtuálnu realitu PlayStation VR.

Zdroje: tlačová správa, Instragram

Komentuj!