Register

A password will be e-mailed to you.

Nakoľko sa blíži koniec mesiaca, spoločnosť Sony oficiálne zverejnila prichádzajúce tituly pre predplatiteľov služby PlayStation Plus na mesiac júl 2019. Poďme sa teda spoločne pozrieť na to, čo si budeme môcť zahrať počas prvého mesiaca školských prázdnin.

Fanúšikov futbalu jednoznačne poteší Pro Evolution Soccer 2019, ktorý si aj v našej recenzii odniesol skvelé hodnotenie. Ak sa vám teda nechce kopať do lopty v teple na slnku, tak si vyberte svoj ovládač a ponorte sa do tohto športu aspoň prostredníctvom hry. Musíte však počítať s obmedzenými licenciami, avšak to sa dá vyriešiť pomocou komunitných úprav.

Ak by ste si namiesto kopania do lopty chceli radšej zajazdiť, tak môžete vyskúšať starú oldschoolovú pretekársku hru Horizon Chase Turbo, kde si otestujete svoje pretekárske schopnosti. K dispozícii je dokonca aj split-screen, takže ak máte v pláne nejakú hernú párty, potom môžete na zoznam titulov vhodných pre podobnú príležitosť zaradiť aj druhú hru z júlovej PlayStation Plus ponuky.

Zdroj: PlayStation.Blog

Komentuj!