Register

A password will be e-mailed to you.

Tie najväčšie výpredaje, ktoré sú organizované platformou Steam, patria medzi menšie hráčske sviatky, kedy sa môžeme dostať k naozaj atraktívnym počinom za zlomkové ceny. Každoročne sa dočkáme dvoch naozaj enormných zľavových ošiaľov, pochopiteľne letného a zimného, pričom prvý zmienený výpredaj bude spustený práve dnes. 

Môžete si tým pádom pripraviť svoje peňaženky a pomaly sa rozhodnúť, ktoré hry by ste si radi zahrali počas nadchádzajúcich horúčav. Máte totiž pomerne veľkú šancu, že vami vybraný počin získate za výhodnú cenu. Výpredaj by mal každopádne začať už dnes, teda 25. júna, niekedy medzi osemnástou a devätnástou hodinou, čo je tradičná doba na spúšťanie a ukončovanie podobných akcií. Masívne zľavy by mali trvať celé dva týždne a skončia tým pádom 9. júla 2019.

Momentálne je otázne či sa dočkáme aj nejakého tematického eventu a špeciálnych kartičiek, za ktoré si vytvoríme odznaky, avšak Steam z podobných predmetov profituje, čiže ich prítomnosť je pomerne očakávaná. Keďže aktuálne nepoznáme presné zľavy jednotlivých počinov, po spustení pre vás vyberieme i zaujímavé ponuky, ktoré by ste rozhodne nemali minúť a upozorníme na ne v samostatnom článku.

Komentuj!