Register

A password will be e-mailed to you.

Značka Everybody’s Golf je tu s nami už od roku 1997 a odvtedy vychádzali nové diely v nepravidelných intervaloch prakticky na každej hernej konzoli od spoločnosti Sony. Spoločnosť Clap Hanz oznámila na minuloročnom TGS 2018 ďalšie pokračovanie tohto zábavného golfu s podtitulom VR, čo znamená, že je možné si ho zahrať za pomoci PlayStation VR.

Pokiaľ si kladiete otázky typu, či sa jedná len o dodatok k pôvodnej hre Everybody’s Golf na PlayStation 4 a či je titul hodný cenovky približne 30 €, za ktorú sa momentálne ponúka, potom je táto videorecenzia vhodná práve pre vás. V nej si odpovieme nielen na tieto, ale aj na ďalšie veci, napríklad ako je možné hrať golf s nasadenou helmou a či stačí len hocijaké švihnutie rukou na odpal. Bez akéhokoľvek zdržovania teda prejdime priamo na vec.

Komentuj!

komentárov

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky