Register

A password will be e-mailed to you.

Spoločnosť Creative predstavila ešte začiatkom roku skutku veľmi vydarený hardware respektívne soundbar s názvom Creative Stage. Jedná sa o väčšieho brata soundbaru „pod monitor“ s názvom Creative Stage Air.

V dnešnej videorecenzii sa teda spoločne pozrieme ako je na tom spomínaný soundbar Creative Stage a čo môžete dostať za približne 90€. Pokiaľ hľadáte niečo relatívne kompaktné, cenovo dostupné a čo bez problémov ozvučí vaše miestnosti a budete k tomu môcť zapojiť v podstate všetko, potom je táto videorecenzia určená práve pre vás. Creative Stage totiž v zásade spĺňa všetko menované, no konkrétnejšie sa tomu budeme venovať priamo v našom videu, takže poďme priamo na to.

Produkt na recenziu poskytlo tuzemské zastúpenie spoločnosti

Komentuj!

komentárov

O autorovi

K videohrám som mal pozitívny vzťah už ako 8 ročný chalan, ktorého zaujali TV videohry na žlté cartridge, na ktorých začínalo veľa hráčov. Neskôr som presedlal na PP06 a na 386, pri ktorých som strávil celé dni a hrával známe hry ako Golden Axe, Ugh! a Prehistorik. Tie považujem aj v dnešnej dobe za tie najlepšie. Ku konzolám a najmä k PlayStationu som sa dostal okolo roku 2010, kedy som spoznal Nathana Drakea a jeho príbehy v sérii Uncharted. Medzi moje koníčky patrí hranie videohier, novinky zo sveta IT, fotografovanie a americký futbal. Na prvom mieste je však rodina.

Súvisiace príspevky