Register

A password will be e-mailed to you.

Watch Dogs: Legion bol predstavený len nedávno, avšak ako je to už zvykom, zakrátko po oficiálnom predstavení sa na internete objavili ďalšie gameplay zábery.

Watch Dogs: Legion opúšťa Spojené štáty americké a presúva sa do Londýna, kde ponúkne obrovské možnosti, najmä čo sa postáv týka. Vo Watch Dogs: Legion si totiž budete môcť hrať za kohokoľvek, ako sme už naznačili v predchádzajúcej novinke. Znie to až neskutočne, no je to naozaj tak. Hociktorou z dostupných NPC postáv sa tak postavíte voči režimu, ktorý terorizuje obyvateľov Londýna a vydáte sa na cestu za dosiahnutím spravodlivosti. Zaujímavosťou pritom je, každá NPC postava si bude žiť svoj bežný život.

V praxi to znamená, že ak sa rozhodnete posunúť od jednej postavy k druhej, vaša predošlá nebude len tak nečinne stáť a čakať na váš signál, ale bude si ďalej žiť svoj život. Bude sa venovať svojej rodine, chodiť naďalej do práce, či s priateľmi do mesta. Vytvoriť niečo podobné bolo poriadnou výzvou aj pre skúsených vývojárov z Ubisoftu a dá sa povedať, že pripravujú menšiu (r)evolúciu, čo sa hrania týka. Čo sa týka fungovania polície, tá by na vás nemala okamžite strieľať pri prvom priestupku a bude sa vás skôr snažiť napomenúť, respektíve zatknúť bez zbytočného násilia. Ako to nakoniec dopadne, sa dozvieme 6. marca 2020, kedy hra vychádza na PC, PlayStation 4 a Xbox One.

Komentuj!