Register

A password will be e-mailed to you.

Počas PC Gaming Show v rámci E3 nám Sam Malone, zakladateľ Vaulted Sky Games a štúdia Mellowsoft predstavil svoj originálny počin, multiplayerovú 4v4 hru s názvom Midnight: Ghost Hunt.

Midnight: Ghost Hunt je silne inšpirovaný populárnym Prop Hunt z Garry’s modu a zhostíme sa v nej úlohy krotiteľov, alebo skôr lovcov duchov. Môžeme si však vyskúšať aj druhú stranu, takže sa staneme duchom, ktorý na seba môže vziať podobu nábytku alebo iného rozličného vybavenia v jednotlivých mapách. Úlohou lovcov je, samozrejme, pochytať všetkých duchov, avšak aj samotní duchovia sa dokážu brániť. Pokiaľ sa to lovcom nepodarí do polnoci (v hre do štyroch minút) a prežije čo i len jediný duch, zvyšní chytení duchovia sa vrátia a úlohy sa prehodia. Duchovia získajú nové schopnosti a budú pre zmenu v temnote chytať dovtedy suverénnych lovcov.

Vývojár Sam Malone ponúkol krátky teaser trailer, v ktorom je vidieť aj gameplay prvky. Dátum vydania ani platformy neboli ohlásené, ale keď sa vám nechce čakať, môžete sa na tejto stránke zapísať do alpha verzie.

Komentuj!